BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ką manyti apie žmogų, kuris daugiau nei 5 savaites laikėsi “kompiuterio dietos?” Trenktokas su plyta per galvą, taip?

Malonu susipažinti, tai aš.

Tiesa, minėtos dietos laikiausi ne visai savo noru, mat mano mielas kompiuteris, švelniai vadinamas Pauliumi, sumąstė pailsėti ir, kaip tikras lokys vidury žiemos miego, neberodyti didelių gyvybės ženklų požymių.

Bet ne skųstis čionai noriu.

Kreipiuosi į skaitančią liaudį (Ar dar tokios yra?)

Apėjus viešąsias bibliotekas ir knygynus mane aplanko mintys, jog kas jau kas, bet lietuviai angliškų grožinės literatūros knygų neskaito. Kaipgi kitaip paaiškinti faktą, kad net didžiausia viešoji Kauno biblioteka tokių knygų turi vos vieną varganą lentyną?

Taigi praradusi viltį prabudinti Paulių, ėmiau iš lentynos pirmą pasitaikiusią knygą ir lapas po lapo ėmiau žudyti nuobodulį, priglaudusi prie savęs Murakamį. Darbas ėjosi sėkmingai. Taip sėkmingai, kad užsimaniau dar. Ir dar. Ir DAR. Apėmė tokia aistra skaityti Murakamį angliškai, kad vargiai galėjau praeiti pro knygynus, neužsukusi vidun, nespivaidenusi tarp knygų lentynų ir [galbūt] nenusipirkusi dar vieno šedevro.

Iš to nerišlaus tekto turėtų plaukti išvada. O kad nenuplauktų ji kažin kur toli ir netaptų labai miglota ir kad mano dešinės rankos pirštai nesuledytų bumbsėdami į klaviatūrą, klausiu tiesiai šviesiai:

gal Kaune gyvena toks pilietis, kuris mėgsta skaityti anglišką grožinę literatūrą, neranda jos bibliotekose, knygynuose baigia išleisti savo santaupas , bet skaityti visgi NORI?

(klausiu ne vien dėl to, kad pasijausčiau esanti angliškų knygų mylėtojų bendruomenės dalis. Nuoširdžiai tikiuosi įvykdyti some kind of natūrinius mainus. :)

Tiek šiam kartui. Visgi norisi turėti sveikus, neamputuotus dešinės rankos pirštus.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Padėkit man susidoroti su manija - duokit knygų!”
  1. Mi. rašė:

    žinoma, kad gyvena! :) ir periodiškai siaubia prieš VDU esantį humanito knygyną :D

  2. O aš “susidraugavau” su Vilniaus gatvės HUMANITU. :)
    Tik dar nedrįsčiau teigti, kad labai spėjau jį nusiaubti. ;)

Komentuokite