BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Karščio veikiama vargiai sugebu dėstyti savo mintis. Bet, kiek pamenu, norėjau brūkštelėti keletą žodžių apie šį bei tą.

1. “Mano gyvenimas šiuo metu primena pasaką; laukiu nesulaukiu laimingos pabaigos” - tokia mintis išplaukė į mano smegenų paviršių pamąsčius apie dabartį ir ateitį.

2. Nežadėjau piešti, bet..piešiu (žiūrėti nuotrauką kairėje). Tiesą pasakius, jei ne piešimas, turbūt šiuo metu būčiau apimta depresijos (bedarbė, be veiklos ir be žmonių). Todėl piešiu, galima sakyti, iš reikalo.

3. Per vasarą dar neperskaičiau nė vieno knygos puslapio, net knygos neturiu. Kodėl? Tam yra kelios priežastys. Pirma - mano miestelio bibliotekos darbuotoja labai atstumianti, stengiuosi neturėti reikalų su ja. Antra - nenoriu skaityti bet ko. Trečia - svajoju pabaigti skaityti pavasarį pradėtą Dostojevskio “Idiotą”, tačiau suvokiu, kad tam reikia tam tikro nusiteikimo. Manoji būklė šiuo metu (žiūrėti pirmą punktą) ne itin gera, todėl teks palūkėti kokią savaitėlę kitą ir piešti piešti piešti.

4. Užsisakiau abu “Idioto” tomus internetu, galėsiu pradėti (ir baigti) skaityti juos kai norėsiu. P. S. Abiejų tomų kaina tik 10 Lt, negalėjau nenusipirkti!

5. Be piešimo mane dar gelbsti muzika. Piešiu dainuodama šią dainą!

6. Gal galite pasiūlyti piešimo objektą (arba dar geriau - konkrečią nuotrauką)? Kažką panašaus į šitą, šitą arba šitą.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Lazarus at Frankenstein’s”
  1. (+1)
    o, HIM’ų klausaisi :) nice

    o jeigu piešti ne iš nuotraukos, o “iš galvos”, taip sakant? :D

  2. Iš “oro” arba kaip sakai “iš galvos” piešti aš teoriškai gal ir galėčiau - jaučiu proporcijas, turiu numanymą, kokia kūno dalis kokioje vietoje turėtų būti, tačiau nemanau, kad mokėčiau tinkamai sudėlioti šešėlius. O šešėliai ir yra tai, ką aš labiausiai mėgstu.

  3. Žiūriu, be piešimo dar turi rašymą. Irgi neblogai išeina. :)

Komentuokite