BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Garbės žodis, kažką kamuoja nemiga. Puiku būtų, jei tas kažkas būčiau aš. Dievaži, būčiau eilinė egzaminų bijanti abiturientė, nerandanti ramybės net lovoje. Deja, nesu tokia. Nemiga kamuoja ne mane, o kažką po mano…lova grindimis! Vėlgi smagu būtų, jei aš būčiau linkusi į šizofreniją ar haliucinacijas ar tiesiog trokščiau parašyti a la įspūdingą įrašą. Triskart ne! Po mano grindimis tikrai kažkas gyvena! Ir tas kažkas jau keletą naktų iš eilės nemiega, egoistiškai neleisdamas to daryti ir man. Štai pavyzdžiui šįryt per ~ dvi valandas tas kažkas sugebėjo pabudinti mane penkis kartus!

Kai pirmą kartą išgirdau kažką krebždant, pamaniau, kad mano protas, švelniai tariant, šiek tiek pasimaišė - kas tau vidury nakties ims ir krebždės! Tiesą pasakius, tąkart buvau ne juokais išsigandusi (dėl savęs labiau nei dėl kažko).

Kartais topteli galvon mintis, kad smagu būtų turėti stiklines grindis. Aš galėčiau matyti kažką ir kažkas galėtų matyti mane…

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Kažką kamuoja nemiga”
 1. Mane, jau kuris laikas kamuoja nemiga. ;D Po kelių dienų manau diena ir naktis man jau niekuo nesiskirs. ;D

 2. peliuku seimyna apsigyveno po grindim :DDDD

 3. žiurkė?

 4. Neaišku, kas ten gyvena, netikrinau. :)

 5. pasitaiko, gal ežys ten gyvena, kad krebžda? :)

 6. Įsivaizduoju, tikrai nekoks jausmas. Gal čia draugiškas, bet išdykęs bildukas? O gal, greičiausiai, reikėtų šalia apgyvendinti katytę?

 7. Tadai, sunkiai tikėtina, kad ežiai namuose veistųsi.
  Bernardeta, gerai įsivaizduoji, tikrai nekas dalintis savo kambariu su kažkokiu padaru, tačiau, tfu tfu tfu, jau keletą naktų iš eilės tas padarėlis tyli. Beje, katytė vargiai kuo galėtų padėti, juk grindys sandarios. :)

 8. o man atrodo, kad ten apsigyveno egzaminų baimė, bet nieko, ji tuoj turėtų sunykti ;)

 9. būna! na, po namu gali gyvent ir garsiai krebždėt :)

Komentuokite